Představujeme produkt Paper Shooters

Pořídili jste někdy svému synovi (nebo i dceři) kuličkovou pistoli? Možná jste se před nákupem zamýšleli nad nevýhodami takové zbraně. Je kuličková pistole bezpečná? Co se všemi těmi kuličkami po zahradě? A opravdu – kulička dokáže vystřelit oko a také je budete mít všude – po bytě, v trávníku, v záhonu…. Existuje ale bezpečná a ekologická alternativa – Paper Shooters.Tyhle zbraně jsou produktem kickstarterové kampaně, pro kterou se nadchli rodiče i děti. Zbraně samotné jsou stavebnicí, která má více než 100 dílků. Jako munici pak použijete přiložené papírové kuličky, které si díky přiloženému tvořítku později můžete vytvořit sami z běžně dostupného materiálu jako jsou papírové kapesníky, toaletní papír a podobně.

Zbraně nabídnou atraktivní design. V našem obchodě Armik.cz si prozatím můžete vybrat ze 4 různých modelů: Green Spit, Guardian Extinction, US Patriot a Zombie Slayer. Liší se nejen potiskem, ale také svým tvarem

Poté co děti zbraně složí, nebo jim s tím pomůžete, je třeba nabít. Jako munice slouží papírové kuličky, které můžete zakoupit nebo vyrobit. 50 kusů je v setu, který dorazí se zbraní. Kuličky jsou umístěny v nábojnicích a nábojnice pak v zásobnících. Ke zbrani v balení obdržíte 6 kusů nábojů a jeden zásobník. Ty je možné v případě zájmu přikoupit, aby nebylo nutné tak často nabíjet a boj mohl trvat déle.

Kuličky z papíru mají dostřel až 20 metrů a jsou naprosto neškodné. Papír se mimo toho v přírodě rychle rozpouští, takže nehrozí kontaminace půdy. Pokud jde o přestřelku samotnou, papírové kuličky mají tendenci přilnout k cíli – zasažený objekt tak snadno nepopře, že byl zasažen.
Všechny sety zbraní koupíte na Armik.cz za cenu 640 Kč. 2 kusy zásobníků pro každou zbraň pak vyjdou na 217 Kč a 6 kusů nábojů s molem 73 Kč. Přikoupit si můžete i munici, pokud nemáte chuť si jí sami vyrábět. 500 kusů papírových kuliček vyjde na 148 Kč. Co to znamená? Spousta zábavy za skvělou cenu.Paper Shooters jsou hračky vhodné pro tatínky a jejich synky. Zabaví je na dlouhé hodiny nejen samotným skládáním ale také přestřelkami na zahradě. Jsou tak ideálním dárkem nejen k Vánocům.

Nenechte se zmást jednoduchým vzhledem zbraně. Její složení není tak snadné, jak vypadá – budete potřebovat některé nástroje a materiály z dílny – přinejmenším kvalitní lepidlo. Proto pro mladší děti doporučujeme asistenci tatínků a maminek. Návod ke složení je samozřejmě přiložen. Sledovat ale můžete i video tutoriály, které naleznete na serveru YouTube.

Armik.cz je jediným obchodem v České republice, kde tyto zbraně nakoupíte a to navíc za skvělou cenu.

Nejnovější články