Aktuality

Nyní rychlejší výdej balíků na poště

Pokud zvolíte jako možnost doručení Českou poštu na adresu a při doručování nebudete doma, lze zásilku vyzvednout na poště (lze i zažádat o bezplatné doručování na adresu znovu). Stejně tak na poště vyzvednete i zásilku, u které zvolíte, že si přejete ji zaslat na poštu. A právě na poště nyní zásilky vyzvednete rychleji než dříve. Díky kódu pro vyzvednutí zásilky. Ten naleznete v oznámení o uložení zásilky, které pošta zasílá v SMS nebo e-mailem. Má šestimístnou alfanumerickou podobu a v kombinaci se jménem (názvem) adresáta nebo číslem zásilky slouží k vyzvednutí bez nutnosti prokazovat totožnost.

Výdej balíku na kód umožňuje vyzvednout většinu vnitrostátních avizovaných balíků České pošty bez nutnosti předkládat průkaz totožnosti, a proto je na všech poštách může za adresáta vyzvednout i třetí osoba.

Na poštách s vyvolávacím systémem a specializovanou přepážkou Balíkovna budete navíc díky zadání kódu zásilky rychleji obslouženi.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace